Wijnhuis
Sinds 1842

01 ONZE GESCHIEDENIS
Onze geschiedenis

Robbers & van den Hoogen is al generaties lang een toonaangevend wijnhuis in Nederland. Wat ooit begon als een kleine wijnhandel, groeide, onder leiding van de familie Donders uit tot een wijnbedrijf met karakter. Inmiddels is het bedrijf overgegaan in handen van Adrian Kreter, wijnliefhebber en ondernemer, Die vol enthousiasme dit mooie wijnhuis naar de volgende generatie wil brengen. Indrukwekkende wijnkelders vol wereldberoemde wijnen. Hier draait alles om vakmanschap, gastvrijheid en een oprechte liefde voor wijn.
Die liefde proef je niet alleen, je beleeft ’m ook. In de oude en indrukwekkende grote kelders van het wijnhuis vind je het Nederlands Wijnmuseum, waar bezoekers een bijzondere reis maken door de wereld van wijn – van druif tot glas. Een plek waar traditie en kennis samenkomen in een inspirerende sfeer.
Of je nu langskomt voor een persoonlijk advies, het beginnen van een wijnkelder, rondleiding, proeverij of om een mooie fles als cadeau: bij Robbers en van den Hoogen ben je van harte welkom. In een warme, historische omgeving laten we je graag ervaren wat wijn zo bijzonder maakt.
Want achter elke goede wijn schuilt een mooi verhaal. En dat delen we met plezier.

02 ONZE WIJNEN






Rode wijn
Rode wijn komt in veel stijlen. Van licht en fruitig tot vol en krachtig, er is voor elk moment en elk gerecht een passende rode wijn.
Licht & Fruitig
Fris, soepel en makkelijk drinkbaar
Vol & Rijk
Voller karakter, met meer diepte
Krachtig & Klassiek
Kruidig en intens van smaak
Port & Versterkte Wijnen
Zoete en krachtige wijnen voor speciale momenten
Port is een versterkte wijn uit Portugal, vaak zoet en rijk van smaak. Er zijn ook andere versterkte wijnen die goed combineren met kaas en chocolade.
Witte Wijnen
Witte wijn kan fris en licht zijn, maar ook rijk en vol. Elke stijl heeft zijn eigen karakter en perfecte moment.
Fris & Licht
Stuivend, strak, levendig
Aromatisch & Bloemig
Geurig, elegant, aromatisch
Rond & Tropisch
Rijp en vol fruitig, met lange afdronk
Vol & Kruidig
Rijk, krachtig, wijnen van grote klasse
Zoet & Dessert
Een feestelijke afsluiting van het diner. Passend bij een zoet dessert, chocolade of kazen.
Zoet, intens en elegant
Gemaakt van laat geoogste of ingedroogde druiven.
Mousserende Wijnen
Feestelijk, fris en altijd een goed idee
Mousserende wijnen bruisen van karakter. Er zijn veel stijlen: van strak droog tot zacht en fruitig.
Fris & Elegant
Droog en verfijnd, met smaken van citrus, appel en toast.
Fruitig & Toegankelijk
Licht en fruitig van stijl, met een fijne mousse en een vleugje zoet.

03 NIEUWS